search
Report a Scam
burger-menu-open
earphones
Report scam sites List your site Feedback

Key Drop ile Muhteşem Skinler ve Oyunlar Nasıl Alınır?

placeholer

CS:GO veya diğer popüler oyunları oynamayı seviyor musunuz? En iyi skinleri ve oyunları servet harcamadan almayı ister misiniz? Rastgele eşyalar içeren kasalar açarken eğlenmek ve heyecanlanmak ister misiniz? Eğer bu soruların herhangi birine evet dediyseniz, Key Drop’ı denemeniz gerekiyor.

Key Drop, rastgele eşyalar içeren kasalar açmanıza izin veren bir kasa açma sitesidir. Farklı temalara ve fiyat aralıklarına sahip yüzlerce kasa arasından seçim yapabilirsiniz. Her kasanın kendine özgü bir eşya ve şans seti vardır. Ayrıca görev yaparak, çekilişlere katılarak veya Altın Kodlarını kullanarak ücretsiz Altın Jetonlar alabilirsiniz. Altın Jetonları daha fazla kasa açmak veya başka eşyalar almak için kullanabilirsiniz.

Key Drop, en iyi skinleri ve oyunları kuruşa almanın en iyi yoludur. İşte hakkında bilmeniz gereken her şey.

 • CSGO News
 • May 26, 2023
placeholer
KeyDrop Logo

KEY DROP NEDIR?

Key Drop, 2018 yılında başlatılan bir kasa açma sitesidir. Size rastgele eşyalar içeren kasalar açmanıza izin verir. Ağırlıklı olarak CS:GO ile ilgili eşyalar vardır. Her kasanın detaylı bir açıklaması ve olası eşyaların ve şanslarının bir listesi vardır. Her kasayı provably fair ile kontrol edebilirsiniz. Bu, çekilişin adil ve hileli olmadığını kanıtlar.

Ama Key Drop sadece kasa açmakla ilgili değil. Aynı zamanda en iyi oyunları ve skinleri kuruşa almakla ilgili. Nasıl mı? Altın Jetonlarını kullanarak. Altın Jetonlar, Key Drop’un sanal para birimidir. Altın Jetonları kasa, skin veya oyun almak için kullanabilirsiniz. Altın Jetonları gerçek para yatırarak, görev yaparak, çekilişlere katılarak veya Altın Kodlarını kullanarak alabilirsiniz.

Altın Kodlar, size ücretsiz Altın Jetonlar veya başka bonuslar veren özel kodlardır. Altın Kodları Key Drop’un sosyal medya sayfalarında, ortaklarının web sitelerinde veya yayıncılarının kanallarında bulabilirsiniz. Ayrıca davet linkinizi kullanarak arkadaşlarınızı Key Drop’a katılmaya davet ederek de Altın Kodları alabilirsiniz.

KEY DROP NASIL KULLANILIR?

Key Drop’u kullanmak çok basit ve rahattır. Tek ihtiyacınız olan bir Steam hesabı ve Bir Ticaret URL’sidir. Bir Ticaret URL’si, arkadaş olarak eklemenize gerek kalmadan diğer Steam kullanıcılarıyla eşya takas etmenizi sağlayan bir bağlantıdır. Ticaret URL’nizi Steam profil ayarlarınızda veya Key Drop’un yardım masasında bulabilirsiniz.

Steam hesabınız ve Ticaret URL’niz hazır olduğunda, e-posta adresiniz veya Facebook hesabınız ile Key Drop’a kaydolabilirsiniz. Sonra kasalara göz atabilir ve açmak istediklerinizi seçebilirsiniz. Kasaları fiyat, popülerlik veya derecelendirmeye göre sıralayabilirsiniz. Ayrıca CS:GO, PUBG, Dota 2 veya Oyunlar gibi kategorilere göre de filtreleyebilirsiniz.

Bir kasa açmak için fiyatını Altın Jetonlar ile ödemeniz gerekir. Kaç tane Altın Jetonunuz olduğunu web sitesinin sağ üst köşesinde görebilirsiniz. Yeterli Altın Jetonunuz yoksa hesabınıza çeşitli ödeme yöntemleriyle para yatırabilirsiniz. Kredi kartları, PayPal, Skrill, kripto paralar veya hediye kartları gibi ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca video izleyerek, oyun oynayarak veya anketlere cevap vererek de ücretsiz Altın Jetonlar alabilirsiniz.

Bir kasa açtığınızda üzerinde farklı eşyalar olan bir dönen tekerlek göreceksiniz. Tekerlek rastgele bir eşyanın üzerinde duracak ve bu sizin olacak. Sonra onu tutup tutmamaya karar verebilirsiniz. Eğer tutarsanız Ticaret URL’nizi kullanarak Steam envanterinize çekebilirsiniz. Eğer geri satarsanız Altın Jetonları daha fazla kasa açmak veya başka eşyalar almak için kullanabilirsiniz.

KEY DROP’U KULLANMANIN FAYDALARI NELERDIR?

Key Drop’u diğer kasa açma siteleri veya platformlara göre kullanmanın birçok faydası vardır. İşte bunlardan bazıları:

 • Diğer sitelere göre daha nadir ve değerli eşyalar alma şansınız daha yüksek.
 • Diğer sitelere göre daha fazla çeşit ve seçenek sunuyor.
 • Diğer sitelere göre ücretsiz Altın Jeton almanın daha fazla yolu var.
 • Diğer sitelere göre daha fazla eğlence ve heyecan var.
 • Diğer sitelere göre daha fazla güvenlik ve şeffaflık var.
keydrop-promo-codes

Ama bize inanmayın. Kendiniz deneyin ve binlerce kullanıcının neden Key Drop’u sevdiğini görün. Bugün bize katılın ve kasalar açmaya ve en iyi skinleri ve oyunları kuruşa almaya hazır olun.

Ve blogumuzu cgsobook.com ziyaret etmeyi unutmayın. Oyun becerilerinizi ve performansınızı nasıl geliştireceğinize dair daha fazla ipucu ve püf noktası bulabilirsiniz. Ayrıca CS:GO nasıl oynanırCS:GO’da nasıl rütbe atlanırCS:GO skinleri nasıl takas edilirücretsiz CS:GO skinleri nasıl alınırCS:GO maçlarına nasıl bahis yapılır, ve CS:GO turnuvaları nasıl izlenir hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

KEY DROP KULLANMANIN RISKLERI NELERDIR?

Key Drop’u diğer kasa açma siteleriyle karşılaştırmak isterseniz, bu iki harici bağlantıya göz atabilirsiniz:

 • Mayıs 2023’te En İyi Kasa Açma Siteleri – Pillar Of Gaming Bu bağlantıda, kasa açma sitelerinin nasıl çalıştığı, hangi sitelerin en güvenilir ve en iyi ödüller verdiği, hangi sitelerin provably fair sistemini kullandığı ve hangi sitelerin en iyi bonuslar ve promosyonlar sunduğu gibi konulara değinilmektedir. Ayrıca, kasa açma sitelerini seçerken dikkat edilmesi gereken bazı ipuçları ve püf noktaları da verilmektedir.
 • En İyi CS:GO Skinleri Kasa Açma Siteleri – G2A News – G2A.COM Bu bağlantıda, CS:GO skinleri kasa açma sitelerinin ne olduğu, nasıl çalıştığı, hangi sitelerin en popüler ve en güvenilir olduğu, hangi sitelerin en iyi fiyatlar ve en yüksek şanslar sunduğu gibi konulara değinilmektedir. Ayrıca, CS:GO skinleri kasa açma sitelerini kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı riskler ve güvenlik önlemleri de anlatılmaktadır.

KEY DROP HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR

İşte Key Drop hakkında en sık sorulan sorular ve cevapları:

 • Key Drop nedir ve nasıl çalışır? Key Drop, kuruşa rastgele eşyalar içeren kasalar açmanıza izin veren bir kasa açma sitesidir. Farklı temalara ve fiyat aralıklarına sahip yüzlerce kasa arasından seçim yapabilirsiniz. Her kasanın kendine özgü bir eşya ve şans seti vardır. Ayrıca görev yaparak, çekilişlere katılarak veya Altın Kodlarını kullanarak ücretsiz Altın Jetonlar alabilirsiniz. Altın Jetonları daha fazla kasa açmak veya başka eşyalar almak için kullanabilirsiniz.
 • Key Drop güvenli ve yasal mı? Evet, Key Drop güvenli ve yasaldır. Her çekilişin rastgele ve dürüst olduğunu sağlamak için provably fair sistemini kullanır. Ayrıca size herhangi bir sorun veya soruyla yardımcı olmaya hazır dostane ve yardımsever bir müşteri destek ekibi vardır. Ayrıca Key Drop’u kullanarak kuruşa muhteşem skinler ve oyunlar alan memnun müşterilerin yorumlarını ve görüşlerini de kontrol edebilirsiniz.
 • Key Drop’ta nasıl ücretsiz Altın Jeton alabilirim? Key Drop’ta ücretsiz Altın Jeton almanın birçok yolu vardır. Görev yaparak, video izleyerek, oyun oynayarak veya anketlere cevap vererek Altın Jeton alabilirsiniz. Key Drop’un sosyal medya sayfalarında, ortaklarının web sitelerinde veya yayıncılarının kanallarında çekilişlere katılabilirsiniz. Ayrıca size ücretsiz Altın Jeton veya başka bonuslar veren Altın Kodlarını kullanabilirsiniz. Altın Kodlarını çekilişlerin olduğu aynı yerlerde veya davet linkinizi kullanarak arkadaşlarınızı Key Drop’a katılmaya davet ederek de bulabilirsiniz.
 • Key Drop’tan eşyalarımı nasıl çekebilirim? Key Drop’tan eşyalarınızı Ticaret URL’nizi kullanarak Steam envanterinize çekebilirsiniz. Ticaret URL’si, arkadaş olarak eklemenize gerek kalmadan diğer Steam kullanıcılarıyla eşya takas etmenizi sağlayan bir bağlantıdır. Ticaret URL’nizi Steam profil ayarlarınızda veya Key Drop’un yardım masasında bulabilirsiniz. Key Drop’u kullanmak için bir Steam hesabınız ve bir Ticaret URL’niz olması gerekir.
 • Key Drop’u kullanmanın faydaları nelerdir? Key Drop’u diğer kasa açma siteleri veya platformlara göre kullanmanın birçok faydası vardır. İşte bunlardan bazıları:
  • Diğer sitelere göre daha nadir ve değerli eşyalar alma şansınız daha yüksek.
  • Diğer sitelere göre daha fazla çeşit ve seçenek sunuyor.
  • Diğer sitelere göre ücretsiz Altın Jeton almanın daha fazla yolu var.
  • Diğer sitelere göre daha fazla eğlence ve heyecan var.
  • Diğer sitelere göre daha fazla güvenlik ve şeffaflık var.

SONUÇ

Key Drop, en iyi skinleri ve oyunları kuruşa almanızı sağlayan bir kasa açma sitesidir. Rastgele eşyalar içeren kasalar açabilirsiniz, ancak istediklerinizi alma şansınız çok daha yüksek. Ayrıca görev yaparak, çekilişlere katılarak veya Altın Kodlarını kullanarak ücretsiz Altın Jetonlar alabilirsiniz. Altın Jetonları daha fazla kasa açmak veya başka eşyalar almak için kullanabilirsiniz.

Key Drop eğlenceli, hızlı ve adildir. Her çekilişin rastgele ve dürüst olduğunu sağlamak için provably fair sistemini kullan

Key Drop’u diğer kasa açma siteleriyle karşılaştırmak isterseniz, bu iki harici bağlantıya göz atabilirsiniz:

En İyi CS:GO Skinleri Kasa Açma Siteleri – G2A News – G2A.COM

Table of Content

Share on

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related news

2006-2023 / All rights reserved