search
Report a Scam
burger-menu-open
earphones
Report scam sites List your site Feedback

Nejdražší nůž CSGO v roce 2023

placeholer

Counter-Strike: Global Offensive (CSGO) je populární střílečka z pohledu první osoby, která má živou komunitu hráčů a fanoušků. Jedním z nejatraktivnějších aspektů CSGO je možnost přizpůsobit si své zbraně a postavy pomocí skinů, což jsou kosmetické předměty, které mění vzhled vašich předmětů ve hře.

  • CSGO News
  • May 27, 2023
placeholer

Skinů lze získat otevíráním případů, obchodováním s ostatními hráči nebo kupováním na Steam Community Market. Některé skiny jsou vzácnější a cennější než jiné, a mezi nimi jsou nože ty nejžádanější a nejdražší předměty.

Nože jsou zbraně na blízko, které lze použít k bodání nebo řezání nepřátel v těsném boji. Mají také jedinečné animace a zvuky, které je odlišují od ostatních zbraní. Nože existují v různých modelech, jako jsou Karambit, Butterfly, M9 Bayonet a další, a každý model má různé povrchové úpravy, jako jsou Doppler, Crimson Web, Case Hardened a další.

Cena nože závisí na několika faktorech, jako je jeho model, povrchová úprava, stav, vzor, vzácnost a poptávka. Některé nože mohou stát stovky nebo i tisíce dolarů na trhu, což je činí luxusním předmětem pro sběratele a nadšence.

Ale který nůž je nejdražší v CSGO? K roku 2023 je odpovědí Butterfly Knife.

PROČ JE BUTTERFLY KNIFE NEJDRAŽŠÍ NŮŽ V CSGO?

Butterfly Knife je jeden z prvních nožů přidaných v roce 2014 a dodnes je obecně nejdražším nožem na trhu. Důvodem jeho vysoké ceny je hlavně jeho vzácnost a popularita.

Butterfly Knife je k dispozici pouze ve dvou případech: Operation Breakout Weapon Case a Operation Breakout Weapon Case 2. Tyto případy již nejsou ve hře padající, což znamená, že jsou velmi vzácné a drahé k získání. Šance na získání nože z případu jsou také velmi nízké, kolem 0,26%, což znamená, že byste museli otevřít stovky případů, abyste dostali jeden.

Butterfly Knife je také velmi populární mezi hráči kvůli své jedinečné animaci a designu. Nůž má balisongový mechanismus, který umožňuje otevřít a zavřít čepel pohybem zápěstí. Animace je velmi hladká a uspokojivá na pohled a také vydává charakteristický zvuk při otevření nebo zavření. Nůž také má štíhlý a elegantní tvar, který se líbí mnoha hráčům.

Butterfly Knife má různé povrchové úpravy, jako jsou Fade, Slaughter, Crimson Web, Doppler, Marble Fade, Tiger Tooth, Ultraviolet, Stained, Boreal Forest, Forest DDPAT, Night a Blue Steel. Cena Butterfly Knife závisí na jeho povrchové úpravě a stavu, ale obecně se pohybuje od 1 000 do 4 000 dolarů1.

Jednou z nejdražších povrchových úprav pro Butterfly Knife je Fade, která má gradient barev, které přecházejí z fialové do růžové do žluté. Fade povrchová úprava je velmi vzácná a žádaná, zejména pokud má vysoké procento fialových a růžových barev. Fade povrchová úprava je k dispozici pouze ve stavu Factory New a Minimal Wear, což ji činí ještě vzácnější a cennější.

Podle CSGO Stash, webové stránky, která sleduje ceny a trendy skinů CSGO, má Butterfly Knife Fade Factory New průměrnou cenu 3 399 dolarů k roku 2023. To z něj činí nejdražší nůž v CSGO, překonávající další vzácné a drahé nože jako jsou M9 Bayonet Crimson Web Factory New, Karambit Doppler Ruby Factory New a M9 Bayonet Gamma Doppler Emerald Factory New.

Butterfly Knife Fade Minimal Wear je o něco levnější, ale stále velmi drahý, s průměrnou cenou 2 750 dolarů1. Obě verze Butterfly Knife Fade jsou vysoce žádané sběrateli a obchodníky, kteří jsou ochotni zaplatit prémii za tento úchvatný nůž.

JAK ZÍSKAT BUTTERFLY KNIFE FADE V CSGO

Pokud chcete získat Butterfly Knife Fade v CSGO, máte dvě hlavní možnosti: otevírat případy nebo kupovat na trhu.

Otevírání případů je nejvíce vzrušující, ale také nejrizikovější způsob získání Butterfly Knife Fade. Jak bylo zmíněno dříve, Butterfly Knife je k dispozici pouze ve dvou případech: Operation Breakout Weapon Case a Operation Breakout Weapon Case 2. Tyto případy jsou velmi vzácné a drahé samy o sobě, stojí kolem 20 a 40 dolarů na Steam Community Market.

I když se vám podaří získat jeden z těchto případů, stále máte velmi nízkou šanci na získání nože z něj. Pravděpodobnost získání nože z jakéhokoli případu je kolem 0,26%, což znamená, že byste museli otevřít kolem 385 případů v průměru, abyste dostali jeden3. A ani potom nejste zaručeni dostat Butterfly Knife Fade, protože existuje mnoho dalších možných nožů a povrchových úprav, které byste mohli dostat místo toho.

Koupit Butterfly Knife Fade na trhu je nejjednodušší, ale také nejdražší způsob získání jednoho. Můžete si ho koupit na Steam Community Market nebo na webových stránkách třetích stran, které nabízejí nižší poplatky a více platebních možností.

Steam Community Market je oficiální platforma, kde hráči mohou kupovat a prodávat skiny s penězi Steam Wallet. Má však také některé nevýhody, jako jsou vysoké poplatky (15% pro položky CSGO), omezené platební metody (pouze penězi Steam Wallet) a obchodní omezení (týdenní ochlazovací doba po nákupu).

Webové stránky třetích stran jsou alternativní platformy, kde hráči mohou kupovat a prodávat skiny s reálnými penězi nebo kryptoměnami. Některé z těchto webových stránek jsou Skinport, Tradeit, BitSkins a SkinBaron. Tyto webové stránky mají některé výhody oproti Steam Community Marketu jako jsou nižší poplatky (od 5% do 10%), více platebních metod (například PayPal, kreditní karty, Bitcoin atd.) a okamžité dodání obchodu (bez ochlazovací doby po nákupu).

Nicméně tyto webové stránky také mají některá rizika, jako jsou podvody, podvody nebo právní problémy. Proto byste měli vždy udělat svůj výzkum před použitím jakéhokoli webového místa třetí strany a používat pouze důvěryhodné a renomované.

ZÁVĚR

Butterfly Knife Fade je jeden z nejkrásnějších a nejdražších skinů v CSGO. Má jedinečnou animaci a design, který ho odlišuje od ostatních nožů. Je také velmi vzácný a cenný, protože je k dispozici pouze ve dvou případech, které již nejsou ve hře padající. Cena Butterfly Knife Fade závisí na jeho stavu a rozložení barev, ale obecně se pohybuje od 1 000 do 4 000 dolarů.

Pokud chcete získat Butterfly Knife Fade v CSGO, máte dvě hlavní možnosti: otevírat případy nebo kupovat na trhu. Otevírání případů je nejvíce vzrušující, ale také nejrizikovější způsob získání Butterfly Knife Fade. Kupování na trhu je nejjednodušší, ale také nejdražší způsob získání jednoho. Můžete si ho koupit na Steam Community Market nebo na webových stránkách třetích stran, které nabízejí nižší poplatky a více platebních možností.

Ať už se rozhodnete jakkoli, mít Butterfly Knife Fade v CSGO je skutečným úspěchem a symbolem prestiže. Je to nůž, který si zaslouží obdiv a respekt od ostatních hráčů a fanoušků.

Table of Content

Share on

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related news

2006-2023 / All rights reserved